مدیریت زمان

Rezajafari63

دوستان براي ريدينگ چه پيشنهادي دارين؟
من نميدونم بايد چبكار كنم
وقتي ميخونم وقت كم ميارم و قتي هم دنبال كيوورد هستم گيج ميشم

Rezajafari63

باید بصورت روزانه تکستهای آکادمیک بخونین در درجه اول تا هم سرعت خوندنتون بره بالا و هم میزان درک مطلبتون.این دو تا مهارت تو ردینگ آیلتس خیلی مهمه

Rezajafari63

کتابهای اینساید ریدینگ و اکتیو ریدینگ کمک زیادی میکنن

proudprinceofpersia

در حالت کلی ریدینگ مهارتی هست که در درجه اول به حجمی که شما اون رو تمرین کزده اید بستگی داره برای مثال اگر روزی سه تا ریدینگ بخونید و سعی کنید اون ها رو به بیان ساده تر ببان کنید مشکلتون حل خواهد شد دز کنار این شما می تونید موضوعات به روژ ایتلس رو بررسی کنید مثل گرمایش جهانی و اکتشافات فضایی بحث های علمی پیرامون چاقی و اضافه وزن
کتاب improve your skill reading 6-7.5
بزای این منظور طراحی شده که شما در این پروسه همراهی می کنه و کم کم می تونید به شیوه انجام دادن تمرین های مختلف آشنا بشید
بعد از هز آموزش هم از شما درخواست می کنه که مدت زمان بیست دقیقه رو اختصاص بدید به متن
در انتهای کتاب هم طبق معمول جواب ها ازائه شده اند
در کنار این کتاب
Sharp Ielts reading
هم محتوای ریدینگ بساز مناسبی داره که می تونید ازش بهره مند شید و پاسخ ها رو هم بعد از هر آزمون مشاهده کنید
همچنین کتاب های آزمون کمبربج سری هشت تا سیزده می تونه منبع بسیار مناسب بزای شبیه سازی فضای آزمون باشه

در کنار اینها هم باید خودتون رو به سریع تر خواندن عادت بدید
بزای مثال شما همیشه باید سوالات رو به ترتیب جواب یدید که در نهایت این طوری خیلی از وقت شما صرفه جویی میشه و می تونید سؤالاتی که رو که شک و ابهام داربن به جواب صحیحشون رو در انتها برگردید و پاسخ بدید
هچنین می تونید از کتاب
Ielts reading test British council
که کتاب با جلد قرمز هم استفاده کنید
شما اگر برای هر سوال استراتژی مناسب داشته باشید
به نسل بز نمی خوزبد پس تا جای ممکن تمرین کنید و اشتباهاتی زو که دز سر جلسه می کنید رو تحلیل کنید
روزی که عصبی هستید به هیچ وجه تمرین نکنید و اگر واقعا قصد گرفتن نمره خوبی رو در ایتلس داربد با خودتون بگید
من باید همه کتاب های موجود رو بخونم و تا روز امتحان اصلی هیچ ترس و دلهره ای برام باقی نمونه و بنده این کار رو وقتی که آخرین بار ایتلس آکادمیک دادم انجام دادم و بند اسکور هشت و نیم گزفتم پس احتمال هز چیزی هست
موفق و موید باشید

Rezajafari63

سپاسگزار از توضیحات جامع و مفیدتون

سلام دوستان
متن هایی که سخته رو من زیاد متوجه نمیشم
وقتی هم تا انتهای پاراگراف میخونم کلا یادم میره اصلا چی گفته چون درست نفهمیدم
به نظرتون با این متنها چجوری باید سوالات رو جواب داد؟

سلام خدمت شما ، بهتر هست که شما تا جای ممکن ریدینگ های بیشتری رو حل کنید به خاطر این که به سختی متن و گوناگونی موضوعات عادت کنید . توصیه میشه که شما متن رو دنیال کلید واژه هاش بگیرید اون ها رو دورش خط بکشید و همزمان با این کار باید دامنه لغاتتون رو بیشتر کنید با کمک کتاب
Vocabulary for Ielts self study B 2 -C1
هر سوال رو هم بیشتر از سی ثانیه وقت نزارید