کنکور ارشد مدیریت

سلام دوستان

در این تاپیک قصد داریم در زمینه برنامه ریزی، کلاس، اساتید بنام خودآموزی و … صحبت کنیم. مسلما آزمون دادن، کلاس رفتن، موسسات مختلف، کتاب های متفاوت و … هیچ کدام خوب یا بد مطلق نیستند. فرق بین خدماتی که جاهای مختلف می گیرید زیاد نیست. فرق بین من و شما ست! فرق بین ما دانشجوهایی است که می خواهیم از این خدمات استفاده کنیم.

برای همین سعی داریم که نظرات، تجارب و پیشنهادات کنکوری دوستان را اینجا به اشتراک بگذاریم تا بتوانیم بهتر و راحتتر برای کنکور خود برنامه ریزی کنیم.

:x: بدیهیست که، نه موسسه ای تبلیغ می کنیم و نه می کوبیم. فقط نظر شخصیمونو می گیم. :x:

ممنون از همگی :raised_hand:

سلام
من رشته لیسانسم مدیریت دولتی
رشته ارشدم مدیریت بازرگانی بازرایابی
هستش
دکترا مدیریت بازرگانی و راهبردی شرکت کرده بودم مجاز نشدم ینی ازمایشی بود
و رتبم شد۷۳۵۴
حالا سوال من اینه من میتونم دانشگاه روزانه امام صادق انتخاب کنم
اخه تو دفترچه یچی راجبش زده بود ک اونایی که مجاز روزانه نیستن
میتونن می شید بگید چجوری
من متوجه نشدم….

سلام
اول تشکر میکنم که با حوصله جواب میدید …واقعا ممنون
من لیسانس گرافیک هستم و در شرکتی شاغلم که هیچ ربطی به رشتم نداره.امسال میخواستم ارشد مدیریت شرکت کنم که جا موندم.برای سال ۹۹ رشته مدیریت بازرگانی رو میخوام شرکت کنم.الان که وقت دارم میخوام خیلی وقت بذارک که دانشگاه خوب قبول شم.از طرفی هم شاغلم.به نظرتون از الان شروع کنم؟کلاس کنکور برم؟خودم بخونم؟از کارشناسی گرافیک به مدیریت که مشکلی نداره؟تا اونجایی که پرسیدم همه رشته ها میتونن مدیریت بخونن.من مدیریت استراتژیک مد نظرمه.
پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم.

سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک.

سلام ،

من ارشد امتحان دادم رتبه م در ضریب یک 18653 هست از سیستان و بلوچستان رشته علوم تربیتی ،میخاستم بدونم هیچ دانشگاه شبا نه ای قبدل میشم رشته مدیریت آموزشی یا تکنولوژی آموزشی یا بهبود منابع انسانی ؟

سلام
به نظر شما ملاک اصلی رشته است یا دانشگاه؟
بنده ارشد شرکت کردم و مایلم در رشته بازرگانی بین الملل ادامه بدم اما این رشته رو چندتا از غیرانتفاعی های مشهد دارن که از لحاظ علمی تاپ نیستن.
از طرفی دانشگاه امام رضا مشهد مدیریت استراتژیک رو پذیرش میکنه.
میخواستم نظر شما رو بدونم.
مرسی

سلام

می خواستم MBA شرکت کنم البته کنکور ۹۸ رو همه میگن وقتش کمه واسه این که شریف بیاری به نظر شما وقت مونده یا نه

سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک.

سلام.
من در ازمون کارشناسی ارشد امسال در رشته حسابداری گرایش حسابداری رتبه ۵۲۵ راکسب کردم.میخواستم ببینم میتوانم دانشگاه یزد شبانه و یا شبانه دانشگاه های دیگر مثل لرستان، تربیت مدرس، بوعلی سینا همدان، قزوین،مازندران، اصفهان، فردوسی مشهد،شهید باهنر کرمان و زاهدان قبول شد.روزانه دانشگاه هایی مثل یزد و شهید باهنر کرمان، ولی عصر رفسنجان،قم و زاهدان قبول شد.ضمنا رتبه من در گرایش حسابداری مدیریت ۶۰۴ شده است.آیا شناسی برای قبولی در حسابداری مدیریت روزانه دانشگاه ارومیه و شبانه دانشگاه فردوسی مشهد را دارم.در ضمن من خودم اهل میبد یزد هستم.زود جواب بدهید. باتشکر