می خوام نمره آیلتس... بشه

سلام

برای آیلتس ۸ جنرال each skill یه دوره یکساله درس خوندن جواب میده؟
البته بدون‌ تجربه قبلی!

سلام

من کلاسای intermediate سفیر پلاس رو تموم کردم،
سطح زبانم به نظرم در همین حد هم هست ینی الکی نیومدم بالا

حالا به نظرتون با یه برنامه فشرده میتونم تا 4 ماه دیگه آیلتس 7.5 بگیرم؟

سلام دوستان.

من سطح زبان متوسط دارم شایدم زیر متوسط چون چندسالیست که کلاس زبان نرفتم ولی ر حد مقاله نوشتن کار کردم یعنی شاید رایتینگم بهتر باشه الته نمیدونم رایتینگ مقاله با رایتینگ این آزمونها میتونه نسبت داشته باشه یا نه. شنیدم جدیدا رایتینگ آیلتس خیلیییی سخت شده. از چه نظزر میگن سخت شده؟؟ خواستم از کسانی که تجربه دارن راهنمایی کنن کدوم آزمون را انتخاب کنم آیلتس یا تافل و شروع به خوندن کنم؟ و روزانه 3 ساعت وقت بذارم می تونم 4 ماهه نمره 6-6.5 یا 90 تافل بگیرم؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید؟ همچنین نرم افزار شبیه ساز آزمون آیلتس مثل تافل چی هست؟؟

سلام
من اول ژانویه برای بار دوم آیلتس دادم - اورآل ۶ شدم L:7.5 , S:5.5, R:6 :W:5.5
بار اول دوسال پیش که امتحان دادم اورآل ۵.۵ شدم L:5.5, S:6.5, R:5, W:5.5

کسی می‌تونه راهنمایی کنه با این سطح زبان چطور رایتینگ رو به ۶.۵ برسونم. لطفاً اگه میشه راهنمایی کنید چطور باید کار کنم که اورآل ۷ بگیرم

. دلیل پیشرفت لیستینگ فقط سری کمبریج بود از ۱ تا ۱۳ رو کامل و با شبیه سازی فضای امتحان زدم

من چند وقتیه که دارم می خونم و هفته پیش یه آزمون ماک دادم. نتایجش اینجوری شد:
Speaking:7.5
Writing:5
reading :7
listening :6.5
من حدود یک ماه و نیم وقت دارم که آزمون اصلی رو بدم و به نمره بالای 8 احتیاج دارم. کسی منبع خوب برای بالا تر بردن نمره تو مهارت هایی که خوبه اوضام و تقویت رایتینگم که بتونم اورال 8 بگیرم رو میشناسه که معرفی کنه؟

من دو سال پیش امتحان آیلتس جنرال دادم و نمرات زیر رو کسب کردم. L 6.5, R 6.5, W 6.5 , S7
یک سال و نیم هست که در کشور انگلیسی زبان کار میکنم. اسپیکینگ و لیسینینگم اینوالو بود.
حال قصد دارم امتحان آیلتس آکادمیک بدم. و نمرات زیر رو نیاز دارم. همه اسکیل ها 6.5 به جز رایتینگ که باید 7 بگیرم.
سوالم این هست، روزی یک تا دو ساعت تایم دارم. چه مدت زمانی طول مبکشه تا آماده بشم برای کسب نمره 7 رایتینگ ؟ چه منابعی رو پیشنهاد میدین؟
سپاس از وقتی که صرف میکنید.

سلام
من رايتينگ ٦.٥ و ريدينگ ٧.٥ ، ليسنينگ ٨ و اسپيكينگ ٧.٥ شدم و طبيعتاً اورال ٧.٥ . اما به رايتينگ بالاي ٧ احتياج دارم و تايمم هم يكو نيم ماه هست. احتمالا ميفرماييد رايتينگ هات رو بايد بدي تصحيح كنند واست و دوباره امتحان بدي، اما من فكر ميكنم مشكل اينه كه اونجوري كه ممتحن ها ميخواند نمي نويسم و شايد فقط دريف اِوِي شدن مشكلم نباشه، ٣٠ تا رايتينگ نوشتم تا حالا.
حالا سوال اولم اينه كه بنظرتون الان چي بهم كمك ميكنه؟ كتاب خاصي؟؟
سوال دوم كه خيييييلي عذاب آور شده واسم اينكه من كتاب هاي كمبريج رو از ٣ تا ١٣ همشو زدم و الان نمي دونم چي بخونم چون جواب ها يادمه همش.